ZA HRANICÍ PŘEDSTAV sál A1

Vrcholem akce byl bezesporu sál A1 a show Za hranicí představ, table mapping, projekce 360 stupňů, umělecké vystoupení a zlatým hřeb: servírované tartary. 

Při vstupu do sálu hosty osvěžil bergamotový čaj, který probudil chuťové buňky a následně ochutnali trio tradičních tartarů v zero waste stylu, které byly připraveny z lokálních surovin od bio farmářů

První z nich, tartar Země čistě rostlinný, obsahoval pečené topinambury v seně, espumu z pastiňáku, fermentovanou řepu, šťovík, olej z modrého máku a křupavou pohanku. Druhý, Voda, z uzeného jesetera z akvaponie, což je systém společného chovu ryb a pěstování rostlin v jedinečném ekosystému, druhý tatarák perfektně dochutil kaviár z fenyklového octu, sušený žloutek, křupavé šupiny z vodnice a koprový olej. Třetí tartar, Les, z konfitovaného jeleního krku v oleji ze smrkových jehličí, s gelem z jeřabin a lesním medem, kyselými houbami a smaženým kadeřávkem, servírovaný na chipsu z houbového chlebu. Při přípravě všech tartarů jsme zpracovali kompletní suroviny bez jakéhokoliv zbytkového odpadu.

Slavnostní atmosféru gala večera podtrhne table mapping, chcete-li i vy ozvláštnit a přidat punc výjimečnosti vaší gala večeři, kontaktujte nás s poptávkou na sales@incatering.cz nebo na tel. +420 220 560 494.

« zpět na výpis

fotka 1 fotka 2 fotka 3 fotka 4 fotka 5

Filtrovat:

× vypnout filtr