Vánoční večírky

Máte už naplánovaný vánoční večírek? Pokud ne, tak teď už je opravdu nejvyšší čas.

Na vánoční večírek se každoročně těší všichni zaměstnanci a většinou jde o poslední slavnostní událost pracovního roku. Proto byste přípravu této události neměli brát na lehkou váhu a pečlivě promyslet všechny detaily. Prvním krokem je přijít s dobrým nápadem, jak celý večírek pojmout. Bude večírek tématicky zaměřený? Vyberte vhodné místo, které vám bude kapacitně vyhovovat a které bude hezky korespondovat s daným tématem. S tím souvisí i výběr cateringu. Pokud hledáte spolehlivou cateringovou společnost, která celý catering zahalí do kabátu, který půjde ruku v ruce s tématem celé akce, určitě si vyberte In catering. V repertoáru máme mnoho zajímavých konceptů, třeba i koncept Chameleon, který se maximálně přizpůsobí zaměření celé akce. Pro příležitost vánočních večírků jsme pro vás sestavili i zajímavá vánoční menu, která pro svou akci můžete zvolit. 

Jak by vaše vánoční menu mohlo vypadat?

Welcome drink:

Aperol spritz infuzovaný jehličím a skořicí 

Kanapky:

Kapří kroketa s limetovou emulzí
Foie Gras v cukrové vatě s perníkovou drobenkou
Bůček nakládaný v jehličí, pečený na dřevěném uhlí

Menu:

Snack: Pečené kaštany, škvarkové placky
Předkrmy: Farmářské chleby se sádlem a smaženou cibulkou, se škvarkovou pomazánkou a nadrobno krájenou kyselou okurkou, s bůčkovou pomazánkou a feferonkou
Polévka: Bujabéza 
Hlavní pokrmy: Šunka od kosti s křenem, hořčicí a nakládanou zeleninou, mini řízečky, kroupoto s čerstvým sýrem
Přílohy: Bramborový salát, celozrnné a bílé pečivo
Dezerty: Vánoční štola, mandarinkový tvarohový dort

Váš vánoční večírek rádi zorganizujeme od A do Z, zajistíme vhodné místo, připravíme skvělé občerstvení, povoláme kvalitní personál, dodáme veškeré vybavení, techniku i výzdobu a zařídíme i doprovodný program. Chcete výjimečný večírek v krásných moderních prostorech? Pak vám můžeme doporučit jedině Cubex Centrum Praha. 

Pro více informací nás kontaktujte na sales@incatering.cz. Těšíme se na vaše poptávky!

« zpět na výpis

fotka 1 fotka 2 fotka 3 fotka 4 fotka 5 fotka 6 fotka 7 fotka 8

Filtrovat:

× vypnout filtr