Vánoce, Vánoce...

Na vánoční období se tradičně poctivě připravujeme.

Kolegové z cateringu pro vás připravili speciální vánoční menu a už se těší na vánoční večírky. Máme v portfoliu také mnoho zajímavých prostor, takže pokud zatím nevíte, kde by se vaše party měla konat, rádi se o vše postaráme.

Sou100 Žižkov připravuje na Štědrý den stejně jako loni šnečí hody. Minulý rok měly velmi dobrý ohlas, tak se letos pokusíme menu ještě překonat. A pokud vás láká Silvestr na Žižkově, rozhodně nás sledujte. Brzy zveřejníme, co jsme pro vás vymysleli.

Sou100 Žižkov ovšem není jen restaurace, ale další báječné místo na vánoční večírek. Připravíme pro vás skvělé jídlo, načepujeme perfektní pivo a postaráme se i o zábavu. Víte, že máme prostor také pro taneční parket?

Zapomínat nesmíme na Ristorante Fabiano. Na Štědrý den budeme se svými rodinami, ale o to více energie vložíme do Silvestra. Zopakujeme servírované „all you can eat“, ale s úplně novým menu. Zapojíme zajímavé drinky a společně si to zkrátka užijeme se vším všudy.

Také Ristorante Fabiano je velmi příjemným místem pro vaši firemní vánoční party. A v případě, že se poohlížíte po nějakém méně tradičním a vzdušnějším prostoru, neměli bychom zapomenout na Café Radost, kavárnu, kterou rázem proměníme v další nezapomenutelné party místo.

Malý dárek pro vás máme již před Vánoci. Od určité (rozumné) konzumace totiž nemusíte v našich provozovnách platit žádný nájem.

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo rovnou poptávku, jsme k dispozici na sales@incatering.cz nebo můžete využít poptávkový formulář.

Tak šťastné a veselé!

« zpět na výpis

fotka 1

Filtrovat:

× vypnout filtr