Tematické programy šité na míru Cubexu

Cubex pro vás ve spolupráci s IN CATERING a dalšími partnery připravil hned čtyři tematické programy, které každou vaši akci oživí a dodají ji jedinečnou atmosféru.

Ready Player One: V tomto programu se celý design interiéru díky speciálním efektům a moderním technologiím transformuje do prostředí kyberměsta z budoucnosti. K dispozici bude mimo jiné hned několik stanovišť s VR hrami, atmosféru podtrhující catering, nebo tematicky oblečené hostesky.

Kubismus: Téma, které se do Cubexu perfektně hodí, jelikož i jeho interiéry jsou inspirovány českou kubistickou architekturou. Kubismus bude hrát prim nejen v prostorových dekoracích či oblečení hostesek, ale i v laserových projekcích s geometrickými tvary.

Udržitelnost: Cubex je sám o sobě udržitelným prostorem, ale program Sustainability celé multifunkční centrum obleče do zeleného kabátu a podtrhne vyznění tohoto důležitého tématu. Nepostradatelnou součástí budou recyklovatelné dekorace a samozřejmě ladící a ekologický catering.

Constellation: Nechte se přenést do vesmíru. Díky programu Constellation bude celý prostor protkaný hvězdami a hvězdnými dekoracemi. Vy tak můžete objevovat krásy dosud neprozkoumaných světů.

Chtěli byste svou akci uspořádat v unikátních a moderních prostorech Cubex centra Praha i vy a rádi byste využili náš catering? Obraťte se na nás na sales@incatering.cz!

« zpět na výpis

fotka 1 fotka 2

Filtrovat:

× vypnout filtr