Stůl Járy Cimrmana v Sou100 Žižkov

V Sou100 Žižkov jsme pokřtili stůl po největším Čechovi, kterým není nikdo jiný než Jára Cimrman. Křtu se ujala osoba nejpovolanější, a to pan Zdeněk Svěrák. Měli jsme čas si chvíli společně sednout a popovídat. Pan Svěrák je velmi zábavný společník a o veselé historky tak nebyla nouze.

Večer se hrálo představení, takže nám to nedalo a zeptali jsme se, jestli je vyprodáno. Pan Svěrák nám odpověděl s elegancí sobě vlastní: "Ano, máme zadáno pro firmu. Vlastně vždycky máme vyprodáno. Měli jsem kolegu Bořivoje Pence, který loni umřel, a ten vždycky na zájezdech šel do pokladny a ptal se, jestli je vyprodáno. On věděl, že je, ale těšilo ho, když paní pokladní řekla „prosím vás, to bylo za hodinu prodaný“, a když to náhodou neřekla, tak on dodal: „To ale muselo dát práci, že?“.

Stůl Járy Cimrmana ovšem nezůstane pouze pokřtěný. Slyšeli jsme a pan Svěrák to potvrdil, že Jára Cimrman byl viděn ve Štítného ulici, kde naše restaurace sídlí a maloval nějakou fresku. Kdyby se někdy objevil přímo u nás, stůl má každopádně připraven. A při čekání na jeho návštěvu si hosté budou moci zkrátit dlouhou chvílí u jeho stolu speciálním menu.

Ale jaké jídlo dostanou? Abyste to zjistitli, přijďte k nám, posaďte se ke stolu Járy Cimrmana a uvidíte.

« zpět na výpis

fotka 1 fotka 2 fotka 3 fotka 4

Filtrovat:

× vypnout filtr