Sou100 Žižkov v novém

Sou100 Žižkov se na vás už s celým týmem těší. V pondělí 25. května konečně otevíráme a připravili jsme pro vás hned několik novinek. Upravili jsme koncept restaurace, takže si kromě českých jídel budete moci pochutnat třeba na vynikajícím burgeru s trhaným masem a BBQ omáčkou. Téměř celý jídelní lístek je nový, takže je rozhodně z čeho vybírat.

Také jsme rozšířili nabídku sdílených pekáčů. Kromě pekáčů s masem nově ochutnáte také pekáče s předkrmy. Pokud rádi sdílíte a ochutnáváte různá jídla, bude pekáč jasná volba. 

Zejména milovníci piva budou nadšení z naší nové akce, kterou jsme pro vás připravili jako poděkování, že stále stojíte při nás. Po dobu 100 dní od otevření budeme prodávat hladinku "Plzně" za pouhých 39 Kč a samozřejmě i nadále budeme pečovat o to, aby naše pivo bylo perfektně natočené, ideálně studené a mělo správný říz. Takže na zdraví! 

Drobně se změnil také náš grafický vizuál. Využíváme více barev a výrazně jsme zapojili symbol kruhu, který dobře znáte z našeho interiéru. Věříme, že se vám bude líbit.

Brzy se můžete těšit na zahrádku, kde je nejpříjemnější posezení při teplých letních večerech.

I když se situace postupně zlepšuje a uvolňuje, bedlivě dodržujeme doporučená opatření, abyste se cítili maximálně bezpečně.

Těšíme se na vás.

« zpět na výpis

fotka 1

Filtrovat:

× vypnout filtr