Slavnostní rok 2020

Rok 2020 je pro nás v mnoha ohledech přelomový. Letos je to totiž neuvěřitelných 25 let, co se pohybujeme na českém trhu. S cateringem, který je základním stavebním kamenem naší společnosti, za sebou máme téměř 10 000 realizovaných akcí, což je nepředstavitelné číslo. Jsme za to neskutečně rádi a těší nás, že nám naši klienti celá ta léta zachovávají přízeň a důvěřují nám. Myslím, že mohu s klidným svědomím za celý tým poděkovat a slíbit, že se budeme vždy snažit, abyste byli spokojení i nadále a měli tak dobrý důvod to s námi „táhnout“ třeba další čtvrt století.

Tímto ovšem s oslavami nekončíme. Někteří z vás už dlouhou řádku let navštěvují Ristorante Fabiano v pražské Liboci. Tato útulná restaurace vznikla na přelomu tisíciletí a letos oslaví 20 let své existence. Na přelomu jara a léta pro vás plánujeme různé akce, abychom mohli prožít narozeniny této naší provozovny společně.

Ne vše ale děláme tak dlouho. Na začátku února jsme naopak začali s něčím úplně novým. Otevřeli jsme Café Radost, úžasnou kavárnu s jedinečným funkcionalistickým interiérem na Žižkově. Díky nevšednímu propojení s architektonicky významným Domem Radost se máme možnost spolupodílet na pořádání zajímavých komentovaných výstav a vernisáží, takže naše práce získala i netradiční kulturní přesah.

Zdá se, že nás letos čekají samé velké věci, takže doufáme, že budete stále při nás a hlavně, že s námi budete i nadále spokojení.

« zpět na výpis

Filtrovat:

× vypnout filtr