Průvodce vaší dokonalou svatbou

Začali jste plánovat svatbu a přemýšlíte, jak to celé uchopit?

Tuto práci vám usnadní náš nový svatební katalog, který vás provede přípravami na svatbu od A do Z a také náš tým, který následně pomůže vše zrealizovat a přichystá to nejlepší občerstvení.

Ve svatebním katalogu naleznete přehled důležitých úkolů, termínů a kdy se zaměřit na jejich plánování. Dále představíme typy svateb, které vám pomohou vybrat si styl a jak by mělo vypadat vaše vysněné svatební místo. Následně se můžete podívat na výhody a nevýhody spolupráce se svatebním koordinátorem. Poté přijde ta nejdůležitější část – výběr jídla, pití, stylu hostiny a všeho, co se točí kolem gastronomie.

Můžete si také připravit odpovědi na nejčastější dotazy, které při plánování svatby uslyšíte a na závěr zkontrolovat svatební den krok za krokem, aby vám v harmonogramu nic nechybělo.

Tento katalog ovšem není jen svatebním průvodcem, ale zároveň představuje, s čím vším vám můžeme pomoci. Perfektní občerstvení je samozřejmostí, rádi se ale zhostíme také dalších úkolů, jako je příprava zábavy, zajištění květin a dekorací, zajištění hudby či profesionálního fotografa. Případně se ujmeme koordinace celé vaší svatby.

Katalog je ke stažení k dispozici ZDE.

Své poptávky a požadavky zasílejte na sales@incatering.cz nebo vyplňte poptávkový formulář.

Přejeme, ať je vaše svatba tím nejkrásnějším dnem!

« zpět na výpis

fotka 1 fotka 2 fotka 3 fotka 4 fotka 5 fotka 6 fotka 7 fotka 8

Filtrovat:

× vypnout filtr