Prostory pro vaše akce

Na vaši akci rádi zajistíme kromě jídla a pití také prostory, ve kterých působíme na základě vzájemné výborné zkušenosti jako preferovaný dodavatel. Doba přeje online virtuálnímu světu. Mnohdy je žádoucí přesunout se z firemních kanceláří nebo domácího prostředí do prostor, kde se o vás postarají profesionálové a zaručí, že vámi sdělované informace se dostanou v požadované kvalitě cílovým posluchačům. Nebo se již také jako my těšíte na konec vládních opatření a plánujete se setkat fyzicky? Na obě varianty jsme připraveni. Pomůžeme vám s rezervací a dosažením na ty nejlepší ceny za pronájem prostor.

Cubex Centrum Praha

Za relativně krátkou dobu si vybudovalo virtuální studio v Cubexu skvělou pověst. Není proto divu, že poptávka po jeho využití stále stoupá. Svěřte se rovněž do rukou odborníků a využijte profesionálního zázemí pro vaše online nebo hybridní eventy.

Cubex Centrum Praha je multifunkční centrum, které se nachází v unikátní lokalitě v „pražském City“ na Pankráci. Díky unikátnosti a variabilitě jeho interiérů je ideálním místem jak pro firemní prezentace, kongresy, konference a školení, tak pro hudební a filmové eventy, plesy, gala večeře a mnoho dalších. Díky spojení se sousedním Konferenčním Centrem City nabízí až 13 sálů a salonků s kapacitou až 1 700 účastníků.

Konferenční centrum City (KCC)

Než bude možnost opět pořádat akce ve fyzické podobě, můžete využít služeb KCC k zajištění nejrůznějších online přenosů. Nabídka na míru pro klienty je samozřejmostí.

Konferenční centrum City se nachází v rozvíjející se oblasti Prahy 4 - City, přímo u stanice metra (C) Pankrác a nákupního centra Arkády. Celková plocha 1000 m2 zahrnuje tři samostatné sály, každý s vlastním foyer. Díky své variabilitě je vhodné pro pořádání kongresů, konferencí, školení, aukcí, výstav a různých společenských akcí. 

Kaiserštejnský palác

Objevte kouzlo barokního domu na Malostranském náměstí. Rozmanité sály a salonky vyhoví všem typům společenských akcí a dodají jim patřičnou noblesu.

Kaiserštejnský palác vznikl roku 1714 přestavbou dvou renesančních domů do barokního slohu. V roce 1964 byl vyhlášen chráněnou památkou. V současné době slouží jako prostor pro pořádání společenských akcí

Břevnovský klášter 

Online svět s noblesou historických sálů nabízí neokoukaný pohled na vaše přenosy. Každá nabídka je sestavena dle individuálních požadavků.

Břevnovský klášter, založený roku 993, je nejstarší český mužský klášter, nacházející se v pražské čtvrti Břevnov. V současné době je častým místem konání nejrůznějších koncertů, korporátních eventů, ale třeba i svateb.

« zpět na výpis

fotka 1 fotka 2 fotka 3 fotka 4

Filtrovat:

× vypnout filtr