Otevíráme restaurace

Nejradostnější zpráva posledních dní se samozřejmě týká otevření restaurací. Jsme rádi, že dnes, tedy ve čtvrtek 3. prosince, můžeme opět otevřít naše provozovny a přivítat v nich své hosty. 

RISTORANTE FABIANO

V Liboci jsme se zatím nezastavili. I když bylo zavřeno, nakupovali jste u výdejového okénka a my vám za to velice děkujeme. Nyní jsme ale v plné síle zpět a těší nás, že vám opět můžeme nabídnout plnohodnotné menu, polední menu a od příštího týdne také oblíbenou speciální nabídku. A jelikož se i přes otevření ptáte po rozvozech, rozhodli jsme se je prozatím zachovat.

SOU100 ŽIŽKOV

V restauraci Sou100 Žižkov jsme si vyzkoušeli výdejové okénko i rozvozy, ale okolnosti nás přinutily zavřít úplně. O to větší radost máme z opětovného shledání a návratu do "starých kolejí". I tady vaříme celé menu, polední menu a domácí fast food, který jste si zvláště v poslední době oblíbili. Vše je také možné zabalit s sebou.

CAFÉ EMPIRIA

V Café Empiria jsme měli otevřené výdejové okénko, ale netrpělivě jsme čekali na znovuotevření. Velká jídelna bez lidí je totiž zvláštně smutná. Nakonec jsme se dočkali, takže vás opět zveme na pestré polední menu a již od osmi od rána na teplé i studené snídaně.

CAFÉ RADOST

Jediná kavárna dnes a zatím i nadcházející dny zůstane zavřená. Pokud jste si ji oblíbili, dejte nám ještě chvilku čas. Zčásti jsme závislí na pracovnících v Domě Radost a oblíbili si nás také studenti blízké VŠE. Bohužel v dnešní době home office a uzavřených škol je kolem nás stále příliš prázdno. Jakmile se v okolí objeví více kávy a dortu chtivých lidí, jsme zpět.

Chtěli bychom vám všem poděkovat za velkou podporu, objednávky u okének a skvělý svatomartinský týden, kdy jste nás doslova vykoupili. DĚKUJEME!

« zpět na výpis

fotka 1 fotka 2 fotka 3

Filtrovat:

× vypnout filtr