Oslavte s námi mezinárodní den pizzy

V úterý 9. února slaví svůj mezinárodní den jedno z nejoblíbenějších jídel na světe - pizza. Pokud ji také milujete, budeme rádi, když tento den oslavíte s námi. Nedovedeme si představit lepší vzdání pocty tomuto kultovnímu jídlu, než minimálně jednu pizzu sníst. My vám s tím samozřejmě pomůžeme.

V Ristorante Fabiano máme širokou nabídku pizz, ze které si jistě tu svou slavnostní vyberete. Vyzvedávat můžete u výdejového okénka nebo zvolte pohodlnější rozvoz.

Pokud byste rádi využili vlastní kreativitu a čerstvé suroviny a zároveň ušetřili trochu času, můžete zakoupit naše chlazené těsto na pizzu v Marketu Fabiano. Doma pak vytvoříte pizzu přesně podle vašich představ. V Marketu zároveň doporučujeme dokoupit i další potřebné suroviny.

Poslední variantou, kterou nabízíme, je domácí mražená pizza. Je připravena u nás v kuchyni z poctivých surovin a hloubkově zamražena, takže ji stačí doma pouze vložit do trouby a chvíli počkat. V mrazáku vydrží ve skvělé kondici několik dní a je kvalitní a zdravější alternativou pro běžnou mraženou pizzu z obchodu.

« zpět na výpis

fotka 1

Filtrovat:

× vypnout filtr