Ohlédnutí za rokem 2018

Rok 2018 byl skutečně pestrý a přinesl nám mnoho nového. Velkými projekty jsme začali už na jaře, kdy jsme otevřeli novou krásnou venkovní relaxační zónu před restaurací Fabiano v Liboci. Zvelebením venkovního prostoru jsme ukončili rekonstrukci a jsme maximálně spokojení. Z původní ne příliš sympatické budovy vznikla příjemná dřevem obložená stavba, které venkovní zelená zóna dodala přesně to, co jí chybělo. Pěkné počasí je sice daleko, ale už teď se těšíme, až si zase společně s vámi užijeme venkovní posezení.

V červenci jsme byli u otevření nového multifunkčního centra Cubex Centrum Praha. Jako dvorní caterer jsme se postarali jak o novináře, tak poté o oficiální otevření. Představili jsme zde nový kubistický koncept cateringu, který byl připraven speciálně pro tyto prostory. Samotné Cubex Centrum Praha je totiž vystavené ve stylu českého kubismu a náš ojedinělý koncept ho tak přirozeně doplňuje.

I když léto bývá většinou klidnější částí roku, my jsme rozhodně nezaháleli. V srpnu jsme totiž nedočkavě otevřeli restauraci Sou100 Žižkov, na kterou jsme se neuvěřitelně těšili. Jedná se o moderní českou restauraci, ve které používáme pouze české suroviny. Vycházíme z tradičních receptů, ale jejich pojetí je současné. Dáváme si také záležet na kvalitě piva, protože pivo jako křen k české restauraci zkrátka patří. Že jste u nás ještě nebyli? Tak to je nejvyšší čas to napravit. Náš tým na Žižkově už se na vás těší.

Na podzim jsme rekonstruovali jídelnu Café Empiria na Pankráci. Zapracovalo se na vzhledu interiéru i nabídce. Přibyla také zcela nová sekce se skvělou pizzou.

Ani catering nezůstal pozadu. Absolvovali jsme letos nespočet krásných akcí, takže jsme společně s našimi klienty spokojení. Rok 2018 byl rozhodně IN a my doufáme, že v příštím roce tomu nebude jinak.

« zpět na výpis

fotka 1

Filtrovat:

× vypnout filtr