Nový obchodní zástupce

Když se na jaře začala zhoršovat situace spojená s koronavirem, vůbec jsme netušili, jak to celou naši firmu změní. Naštěstí se udály nejen věci nepříjemné, ale také ty pozitivní. Jednou z nich byla změna obchodní strategie a její nové budování od základů. Bylo zřejmé, že pro další období bude obchodní oddělení velmi důležité a více než kdy jindy bylo potřeba nastavit optimální fungování vzhledem k okolnostem a také přivítat mladou krev. Někoho nadšeného, kdo už naši společnost trochu zná, ale na druhou stranu ne natolik, aby mohl svým svěžím pohledem přinést nové nápady a postupy.

Karta padla na cateringového kolegu z Cubex Centra Praha, který měl ambice se obchodu v IN Catering Group věnovat již při svém nástupu. Na začátek ale prošel zajišťováním eventů, při kterém měl možnost do detailu poznat pozadí své současné práce.

Luan Laro Gjergjani je rodilý Albánec s potřebnou „vyřídilkou“, který se obchodní činnosti nebojí. A ta, ruku na srdce, není úplně pro každého. Je také příjemným společníkem a ví, jak se o naše klienty postarat. Věříme, že se s ním budou mít jako v bavlnce.   

« zpět na výpis

fotka 1

Filtrovat:

× vypnout filtr