Novinky v Marketu Fabiano: rychlá polévka, gravlax i lanýžový olej

Snažíme se plnit všechna vaše přání, a tak jsme hned po Novém roce začali pracovat na rozšiřování sortimentu Marketu. Novinek je opravdu hodně, takže vás jistě zajímá, co nového u nás nyní můžete pořídit.

LÁSKOMINY – NAŠE DOMÁCÍ PRODUKTY

  • Lososa jsme naložili do směsi bylinek, alkoholu a cukru. Přijďte ochutnat náš gravlax.
  • Dlouho pečené vepřové maso jsme natrhali a spojili s vynikající BBQ omáčkou. Skvěle chutná v burgeru, tortille nebo třeba jen tak s pečivem.
  • Jemně ochucená domácí rajčatová omáčka se hodí jak na těstoviny, tak jako základ na pizzu.

BIO TĚSTOVINY Z NETRADIČNÍ MOUKY

  • Nabízíme kvalitní bio těstoviny jak ze semoliny, tak třeba ze špaldové, cizrnové nebo pohankové mouky. Některé těstoviny jsou zcela bez lepku.

POLÉVKA DO 30 MINUT

  • Pokud jste „polévkoví“, vybavte svou spíž směsí na vydatnou rychlou polévku. Do třiceti minut máte hotovo. Hodí se nejlépe na zimní období a díky výživové hodnotě poslouží i jako hlavní chod.

OCHUCENÉ OLEJE

  • Ochucené oleje máte rádi, a proto jsme se rozhodli jejich nabídku rozšířit. Najdete u nás nejen tradiční příchutě jako je například peperoncino, ale i luxusní olej s černým či bílým lanýžem.

RAJČATA A ZASE RAJČATA

  • Voňavá a nasládlá italská rajčata mají nezaměnitelnou chuť, která je tím správným základem pro různé omáčky a další pokrmy italské kuchyně. Přidali jsme proto do nabídky loupaná rajčata, passaty a již hotové kvalitní rajčatové omáčky. A pokud se neobejdete bez kečupu, vyzkoušejte ten z našeho obchodu. Obsahuje velký podíl rajčat a je bez konzervačních a jiných přídavných látek.  

Budeme velice rádi, když nás navštívíte. S radostí vám představíme celou naši nabídku a pomůžeme s výběrem. Najdete nás na adrese Libocká 10/64, Praha 6, vedle Ristorante Fabiano.

Část sortimentu můžete nově objednávat online a s rozvozem.

Buon Appetito!

« zpět na výpis

fotka 1 fotka 2 fotka 3

Filtrovat:

× vypnout filtr