Nové prostory pro vaše eventy

Vhodný výběr prostor je pro úspěšnost akce minimálně stejně důležitý jako skvělý catering. V poslední době se nám podařilo navázat spolupráci hned s několika zajímavými místy, která bychom vám rádi představili.

Café Radost

Café Radost je nenápadná kavárna ve velmi nápadném Domě Radost na Žižkově. Tato budova je významnou architektonickou památkou a opravdu nelze přehlédnout. Interiér ve funkcionalistickém stylu je zcela netradiční a velmi příjemný. Díky proskleným boxům po stranách nabízí možnost oddělení menších skupinek hostů.

Selfie Market - NOVINKA

Selfie Market je inovativní místo inspirované Instagramem. Co si pod tím představit? Když budete chtít vytvořit nejlepší, nejoriginálnější a nejzábavnější selfie, pojďte právě sem. Na večírek je tento prostor jako stvořený. Kromě toho, že je sám o sobě velmi zajímavý a nachází se v centru města přímo na Václavském náměstí, tak nabízí zábavu pro vaše hosty, kterou můžeme několika vhodnými doplňky ještě více podpořit.

Galerie Ocelových Figurín

V tomto muzeu najdete neskutečné ocelové plastiky, které jsou kromě svého vzhledu zajímavé tím, že jsou vyrobené z recyklovaného ocelového šrotu a k jejich výrobě se nepoužívají žádné těžké stroje. Pouze ruce a jednoduché nástroje jako třeba kladivo, hořák či bruska. Až sem poprvé vstoupíte a načerpáte zdejší mimořádnou atmosféru, okamžitě začnete přemýšlet, jaká akce by se zde dala naplánovat.  

Muzeum Salvador Dalí - Enigma

Toto muzeum je dalším unikátním prostorem v centru Prahy. Nabízí možnost realizace mnoha druhů společenských akcí, které zde vyniknou díky velmi specifické atmosféře s nádechem surrealismu. Obzvlášť nadšený bude váš fotograf, který si zde svou práci rozhodně užije.  

Muzeum Slivovice R. Jelínek

Cetrum města je tu počtvrté. Od roku 2019 je otevřeno dlouho budované Muzeum Slivovice R. Jelínek. Nabízí zajímavé 5D zážitky, ochutnávky i historii. Vaše eventy se budou vyjímat nejen v prostorech muzea samotného, ale také ve stylovém degustačním baru, který je jeho součástí.

Folklor Garden

Na závěr se odchýlíme od centra Prahy na její okraj a od nevšedních inovativních zážitků k tradici. V Hlubočepech naleznete krásný zámeček s přilehlou folklórní vesničkou, ve které najdete různorodá místa pro maximální variabilitu vaší akce. Roubenku, Stodolu a Kovárnu pojí společné prvky, kterými jsou dřevo, historie a kreativita. Místo není vhodné pouze pro eventy typu venkovská svatba, jak by se mohlo na první pohled zdát. Zdejší tým vám vytvoří skvělé zázemí třeba pro moderní networking s následným teambuildingem.

V některých z těchto prostorů a v mnoha dalších, které se do článku nevešly, jsme schopni vám dojednat výhodnější cenu pronájmu. Pokud byste chtěli vědět více, ozvěte se nám na sales@incatering.cz.

« zpět na výpis

fotka 1

Filtrovat:

× vypnout filtr