#MYJSMECATERING

Je tomu už rok, co jsme pro své klienty pořádali v Cubex Centru Praha akci s názvem #MYJSMECATERING. Vy, kteří jste tam byli, si jistě pamatujete, že toho bylo mnoho k vidění, a hlavně k ochutnání. Slibovali jsme druhý ročník, ale letošní rok bohužel nebyl pro eventy tohoto typu vůbec přívětivý. Zavzpomínejte tedy alespoň u videa a pomalu se můžete začít těšit na příští rok. My se nedáme! Když to nejde letos, tak bude tím správným datem rok 2021.

Video z akce

« zpět na výpis

#MYJSMECATERING

Na začátku září jsme pro naše klienty připravili akci s názvem #MYJSMECATERING, která se konala v nádherných prostorech multifunkčního centra Cubex Centrum Praha. Chtěli jsme vám zde představit naši práci, směřování, novinky i vize.

Zároveň jsme chtěli ukázat těm, kteří nás ještě moc neznají, co od nás mohou očekávat. 

Shlédnout jste mohli například naše gala setupy, nové koncepty, unikátní koncept vytvořený přímo pro Cubex Centrum Praha, školu čepování piva, plating a mnoho dalšího. Nechyběla samozřejmě hudba a jak se na catering sluší, dobré jídlo a pití. 

Doufáme, že vy, co jste dorazili, jste si akci užili. Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na shledání při dalším ročníku.

Video z akce

« zpět na výpis

Filtrovat:

× vypnout filtr