Míchané nápoje párované s pokrmy, netradiční welcome drink

Ideální koncept pro obohacení a zvýšení prestiže vaší firemní akce nebo večírku? Představujeme naše míchané nápoje párováné s pokrmy nebo jako netradiční welcome drink.

Adaptabilita a personalizace

Klíčem služby je personalizace - drinky vytvoříme ve firemních barvách, nebo mohou odrážet specifika vašeho podnikání, přizpůsobíme vzhled i chuť nápojů tak, aby dokonale korespondovaly s tématem vaší události. Kouřové efekty a perlový efekt vytvoří vizuálně ohromující prezentaci. Nejenže poskytujeme alkoholické míchané nápoje, ale také máme široký výběr nealkoholických variant. Netradiční koktejly jsou sestavovány z našich unikátních receptur, které využívají sezónní suroviny a podporují zero waste přístup a udržitelnost. Nabízíme i interaktivní workshopy pro hosty, kde se naučí míchat nápoje. 

Kreativita a prestiž

Hledáte zážitek šitý na míru vaší firemní kultuře a image s důrazem na kreativituudržitelnost a osobitý styl? Doporučujeme párování drinků s jídlem. Vytvořte spolu s námi event, který bude hýřit originalitou, kvalitou a stylem a bude zcela v souladu s vaší firemní identitou a zanechá dlouhotrvající dojem u vašich hostů. Kontaktujte nás na telefonu +420 220 560 494 nebo e-mailu info@incatering.cz

« zpět na výpis

fotka 1 fotka 2 fotka 3

Filtrovat:

× vypnout filtr