IN Catering partnerem eventu Forbes Women's Summit

Začátkem června jsme opět měli možnost být partnerem prestižního magazínu Forbes, tentokrát na eventu s názvem Forbes Woman´s summit. 

Tento event propojil ženy z Forbes žebříčku ,,Nejvlivnější ženy Česka" s dosud neobjevenými talenty. Účastnice čekaly neobyčejné diskuze s inspirativními osobnostmi, které otevřeně sdíleli své silné příběhy z vlastního podnikání i osobního života a cílem bylo ukázat cestu k úspěchu i motivovat k vlastnímu poznání a rozvoji.
 

Summit probíhal celý den a tak jsme se opět postarali o chuťové buňky všech hostů. Podávali jsme například ,,Breakfast bowl" s jogurtem, granolou, čerstvým ovocem, šlehaným tvarohem, ořechy a ovocným coulis, farmářské chleby s domácími pomazánkami, svěží saláty, teplé pokrmy, oblíbené cake pops a další dobroty. Pro účastníky jsme přichystali i drobné dárkové balíčky s makronkami a nesměl chybět speciální nápoj - Grepová Mimosa s rozmarýnem a suchým ledem. Celý catering jsme pak zahalili do kabátu našeho nového moderního konceptu - Light&motion, který dodal celému cateringu šmrnc!

Rádi byste svou akci realizovali s IN Cateringem? Obraťte se na nás na sales@incatering.cz!

« zpět na výpis

fotka 1 fotka 2 fotka 3 fotka 4 fotka 5 fotka 6 fotka 7 fotka 8 fotka 9 fotka 10

Filtrovat:

× vypnout filtr