Forbes Next Big Thing!

V září jsme měli tu čest zajišťovat catering na prestižní technologické konferenci FORBES Next Big Thing, která se konala v impozantním prostředí pražského Cubex Centra Praha.

Tento jedinečný event přivedl do Prahy nejen české, ale i zahraniční odborníky z oblasti technologických inovací, startupů a vědy. Na programu nechyběly inspirativní panelové diskuse, fascinující přednášky a praktické workshopy.

Tak, jak konference nahlížela do budoucnosti technologie, my jsme se snažili nabídnout náhled do budoucnosti gastronomie. Menu bylo navrženo tak, aby odpovídalo inovativnímu a futuristickému duchu konference a zároveň si vybral každý host a návštěvník.

Náš tým připravoval kompletní občerstvení od ranního welcome drinku a gurmánských snídaní, kdy se přímo před hosty připravovaly například snídaňové chleby s jemnou šunkovou pěnou, přes osvěžující coffe breaky s breakfast bowl s jogurtem, granolou a čerstvým ovocem, až po vynikající oběd, při kterém si návštěvníci nejvíce pochvalovali konfitovaný hovězí krk se silnou vinnou omáčkou a marinovanými cibulkami.

Zajisťěte si i pro vaši akci IN CATERING i vy. Kontaktujte nás na sales@incatering.cz

« zpět na výpis

fotka 1 fotka 2 fotka 3 fotka 4 fotka 5 fotka 6 fotka 7 fotka 8 fotka 9 fotka 10 fotka 11

Filtrovat:

× vypnout filtr