Firemní obědy

Jelikož je stravování zaměstnanců velmi důlkežité, rozhodli jsme se vám nabídnout možnost zajištění firemních obědů nebo svačin. Rádi se s vámi individuálně domluvíme na formě realizace podle vašich potřeb a možností.

A co si pod tím vším můžete představit?

Forma, jakou zvolíte je pouze na vás. Můžeme zajišťovat například krabičkové obědy, které vám pravidelně nebo v dohodnutých intervalech budeme dovážet. Mohou být teplé, připravené k okamžité konzumaci nebo studené, které je možné kdykoli v průběhu dne ohřát v mikrovlnné troubě. 

Můžeme vám také domluvené pokrmy dovézt v rautových nádobách a vše na místě připravit. Po obědě zase vše uklidíme a odvezeme, takže se nebudete muset o nic starat.

Pokud budete chtít během dne pozitivně podpořit své zaměstnance, nabídněte jim kvalitní svačinu či drobné občerstvení. Může to být cokoli od jednotlivě balených čerstvě připravených sendvičů po mísu s ovocem či mini dezerty. 

Rádi vám po konzultaci vymyslíme řešení na míru přímo pro vaši společnost. Zahrnout je možné také nápoje, dezerty či domluvit přítomnost kuchaře a dalšího personálu pro zajištění maximálního pohodlí vašich zaměstnanců. Lze se také dohodnout na spolupráci s výživovým poradcem, aby byl stravovací program nastaven co nejvhodněji dle pracovního zaměření vašich zaměstnanců. Cílem je podpora jejich zdraví i pracovního výkonu.

« zpět na výpis

fotka 1 fotka 2 fotka 3

Filtrovat:

× vypnout filtr