Cubex Centrum Praha – nejlepší nové venue na světě!

Jsme hrdí na našeho partnera Cubex Centrum Praha. Podařilo se mu totiž získat vítězné ocenění v mezinárodní soutěži 9th Global Eventex Awards, v kategorii nové venue.

Ocenění Eventex Awards je nejvyhledávanější a nejznámější soutěží ve světě eventů. Bylo založeno již v roce 2009 a od té doby oslavuje tvořivost, inovaci a vysokou kvalitu a efektivitu v eventovém průmyslu.

Do soutěže se zapojily nejen jednotlivé eventové lokace (kongresová centra, nebo malá, velká, udržitelná, netradiční či nová venues) ale i destinace, eventové agentury a kongresoví a konferenční organizátoři z celého světa.

Cubex Centrum Praha neoslavilo ještě ani své první narozeniny a už se prosazuje ve světě a dává vědět, že je to venue, které obstojí i v celosvětové konkurenci. Jedním z důvodů, proč Cubex získal toto prestižní ocenění je jistě unikátní design jeho prostor, jež byl inspirován českým kubismem. Tento ojedinělý styl označovaný ve své době za naprosto bláznivý a nepraktický, dozníval ještě po první světové válce, ale skončil jako slepá ulička vývoje architektury. Dnes je považovaný za raritu, za níž do České republiky míří milovníci architektury z celého světa. 

Nejen inspirace historií odlišuje Cubex Centrum od konkurence. Moderní technologie reprezentované například 102 m2 projekční plochou Media Wall, nebo Koncept Chameleon, který přizpůsobuje barevnost prostor potřebám klienta, dělají z Cubexu místo, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Více o Cubexu se dozvíte na https://www.cubexcentrum.cz/

« zpět na výpis

fotka 1

Filtrovat:

× vypnout filtr