Burgery a tataráky v Sou100 Žižkov

Od května se v Sou100 Žižkov mnoho věcí změnilo. Ptali jste se nás na burgery a další skvělá jídla, která ale nepatří do české kuchyně a která jsme dříve nenabízeli. Během nucené pauzy jsme se proto rozhodli, že vám vyjdeme vstříc a pozměníme koncept. Zachovali jsme sice převážně moderní českou kuchyni, doplnili jsme ji ale o oblíbená jídla z různých koutů světa.

Nyní už si u nás můžete objednat skvělý burger. Ve stálé nabídce máme dva druhy a doplňujeme je o jeden speciální, který pravidelně měníme. Když padlo rozhodnutí, že se do burgerů pustíme, hledali jsme výtečnou bulku, která je pro výsledek velice důležitá. Nakonec jsme zhodnotili, že nejlepší bude, když se do výroby pustíme sami. Po několika pokusech jsme vypilovali vynikající máslovou bulka s černým sezamem, ze které máme opravdu radost.

V nabídce máme také několik druhů tataráků. Klasický tatarák ze svíčkové jsme zachovali a doplnili jsme ho o tvarůžkový a lososový. Hodí se jako předkrmy nebo chuťovky k pivu. Díky možnosti větší gramáže si je můžete vychutnat také jako hlavní chod.  

« zpět na výpis

fotka 1

Filtrovat:

× vypnout filtr