Bezpečné akce za akční cenu a žádné storno poplatky do 85 hodin před akcí

AKCE S NOVÝMI OPATŘENÍMI

I přes covid plyne život dál, a proto se snažíme dělat maximum proto, abychom se mohli i nadále potkávat na vašich akcích. Aktuální nařízení hovoří o možnosti pořádat akce nad 10 osob pouze pro sedící hosty, respektive pro ty, kteří mají místo k sezení. Mohlo by se zdát, že budete muset své akce rušit, ale není tomu tak. Máme pro vás řešení v podobě "RAUTOBANKETU". Tedy méně formální akce, na které má každý své místo k sezení podobně jako při klasickém banketu, ale jídlo se servíruje bufetovým způsobem.

Samozřejmostí je zajištění potřebných rozestupů. Tento druh eventu je poměrně náročný na velikost místa konání, ale i to vám pomůžeme vyřešit. Můžete vybírat přímo z našeho portfolia velkokapacitních prostor jako je Cubex Centrum Praha, Konferenční centrum City, Břevnovský klášter, Kaiserštejnský palác a dalších. Příjemným bonusem může být možnost vyjednání výhodnější ceny pronájmu. 

BEZPEČNOST EVENTŮ

Velmi důležitým kritériem je pro obě strany celková bezpečnost eventů. Rozhodli jsme se tedy vytvořit speciální koncept SAFE & SOUND, který jde nad rámec povinných pravidel a opatření. Splňuje nejpřísnější hygienické standardy, a navíc je flexibilní, abychom ho mohli dále přizpůsobovat prostorům a vašim potřebám.  

AKČNÍ RAUT 490 KČ / OSOBA

Přemýšleli jsme také o cenách, za které své služby nabízíme a jelikož je situace na všech frontách složitá, rozhodli jsme se, že pro vás vytvoříme speciální raut za speciální cenu. Včetně welcome drinku vám ho nabídneme za 490 Kč bez DPH. Až budete plánovat event, požádejte nás o konkrétní nabídku.

VÝHODNÉ STORNO PODMÍNKY

Jsme si vědomi také toho, že klienty často trápí storno podmínky. S ohledem na to, že se často až do poslední chvíle neví, zda-li akce proběhne, připravili jsme do konce tohoto roku nestandardní storno podmínky. Nově můžete zrušit akci bez jakéhokoli poplatku až do 85 hodin před datem jejího plánovaného konání.

Nabídka akčního rautu a výhodných storno podmínek platí pro objednávky uskutečněné od 17. 9. 2020 do 31. 12. 2020 a na akce konané nejpozději do 31. 1. 2021.

« zpět na výpis

fotka 1

Filtrovat:

× vypnout filtr