Auto roku a Zlatý volant v Cubex Centru Praha

V Cubex Centru Praha se za našeho přispění letos konalo hned několik krásných akcí. Za zmínku určitě stojí dva konkrétní eventy, které ocení zejména milovníci automobilového průmyslu.

První s nich je Auto roku 2020. Pro 26. ročník této prestižní odborné ankety připravil organizátor tři testovací dny, během nichž si motorističtí novináři z předních médií měli možnost vyzkoušet nominované novinky automobilek působících na českém trhu. V Cubex Centru, které soutěž hostilo a bylo jedním z jejích partnerů, bylo k vidění šest nádherných automobilů, které se dostaly do finále. V hlasování veřejnosti bylo odesláno 45 320 hlasů pro 63 přihlášených vozů. Vítězem se stalo BMW řady 3. 

Druhým eventem, na kterém bylo možné spatřit luxusní automobily, byl Zlatý volant. V rámci této akce bylo v Cubexu vystaveno třináct vozů, což je prozatím největší počet aut, které se tu sešly pod jednou střechou. Jednalo se o vzácné veterány i model formule. I když se může zdát logistické řešení něčeho takového složité, organizátoři měli koordinaci celé akce zcela zvládnutou. Po slavnostním vyhlášení ankety Zlatý volant následovala bufetová večeře. Catering tentokrát neprobíhal ve foyer, jak bývá ve zdejších prostorách zvykem, ale v sále A1, kde byly umístěny výdejní místa cateringu doplněné o koktejlové stolky. 

A jak to vše ve skutečnosti vypadalo? Prohlédněte si naši fotogalerii.

« zpět na výpis

fotka 1 fotka 2 fotka 3 fotka 4 fotka 5 fotka 6 fotka 7 fotka 8

Filtrovat:

× vypnout filtr