Akce v Cubex Centru Praha

Možná už jste si všimli, že pravidelně zajišťujeme občerstvení na eventy konané v Cubex Centru Praha. Je to náš prémiový partner, takže spolu často a rádi spolupracujeme.

Cubex Centrum Praha je nově postavené multifunkční centrum v Praze na Pankráci. Otevření proběhlo teprve loni v létě, ale už teď je jasné, že to byla trefa do černého. Kromě toho, že je vše krásné a nové, nabízí zdejší prostory maximální flexibilitu pro všechny druhy akcí, a především nevídané technické možnosti. Za zmínku stojí rozhodně Media Wall, což je projekční plocha s uhlopříčkou 102 m2 a 4K plus rozlišením. Dále nesmíme opomenout ani možnost 360° projekce v hlavním sále, nebo koncept Chameleon, který přizpůsobuje barevnost sálů potřebám každého klienta. Cubex Centrum Praha je unikátní také svým vzhledem, jeho interiéry jsou totiž inspirovány českým kubismem.

My jsme tuto myšlenku a styl dále rozvinuli s naším cateringem. Pro Cubex jsme exkluzivně vytvořili kubistický koncept, který je šitý těmto prostorům na míru. Vytvořili jsme tak společně jeden celek, který je hravý, stylový, zábavný, a především naprosto jedinečný.

« zpět na výpis

fotka 1 fotka 2

Filtrovat:

× vypnout filtr